• Новак
Круг Модерна Внатрешна/Надворешна Кафе на Маса со Метална Рамка

Круг Модерна Внатрешна/Надворешна Кафе на Маса со Метална Рамка

DEN 1156.80
Производот е достапен

Достапност

[Брза испорака од сад] Нашето кафе маси се испратени од сад, и тоа трае само за 3-10 дена да пристигне! ! !.Дизајнот на врвот е убава и елегантна со кружен облик дизајн.Ова крајот табела совршен натпревар за секој стил.Можете да ги користите за да работат или да го поминат слободното време.Тоа е добар избор за вас.MORDEN ДИЗАЈН : дизајнот на врвот е убава и елегантна со кружен облик дизајн.Ова крајот табела совршен натпревар за секој стил .Можете да ги користите за да работат или да го поминат слободното време.Тоа е добар избор за вас.СОВРШЕН КВАЛИТЕТ : На крајот табела е направена од блек метал рамки со црна сенди боени.Цврстата структура, има одлична издржливост и стабилност.Акцентот крајот табела е направен од висок квалитет на МДФ за врвот кој ветува долг животен век.Рафинирано и прецизен крај на рунда од страна на маса е лесно да се чисти и одржува.ПРИЛАГОДЛИВИ НОГА ВЛОШКИ : Со прилагодливи нозе ако е потребно да се користи за да се направи на крајот табела ниво.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : собранието е едноставно и бара само неколку основни операции.Оваа страна табела доаѓа со детални инсталација и работните инструкции.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА : 23.25" Кол x 15.75"Х.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката