• Новак
adidas Mens Спорт 3-Ленти Резервоарот Врвот

adidas Mens Спорт 3-Ленти Резервоарот Врвот

DEN 600.00
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Околу врат.Назад : 100% рециклиран полиестер doubleknit.Остане заклучен со притисок и интензитетот на секоја игра.Оваа adidas кошарка резервоарот врвот ви држи чувство на сува и удобно како да се направи игра на двата краја на дрвени предмети.Промена на насока и да се создаде простор без одвлекување на вниманието.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката