• Новак
Тока-Надолу Куче Поводник Road Runner Road Runner Претставува Портокал Достапни во Различни Должини и Paints за Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки

Тока-Надолу Куче Поводник Road Runner Road Runner Претставува Портокал Достапни во Различни Должини и Paints за

DEN 684.48
Производот е достапен

Достапност

Оваа поводник е 6 метри долг и 1,5" широк.На трајни компоненти и убава печатење се осигура дека бои ќе продолжи да се појави за годините што доаѓаат!Тоа е направен од високо-густина полиестер и метален хардвер.Оваа мода напред куче поводник е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите омилени ликови или брендови.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценцирана од страна Looney Песни.Појавување на јаки достапни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката