• Новак
CHENCfanh Бенто Ручек Кутија Алуминиум Ручек Кутија Метал Храна Контејнер Ужинка во Полето 3 Тиер Оддел Бенто Кутии за Мажи Жени,Отворено Кампување Ручек Кутија,Пешаче?

CHENCfanh Бенто Ручек Кутија Алуминиум Ручек Кутија Метал Храна Контејнер Ужинка во Полето 3 Тиер Оддел Бенто Кутии

DEN 2120.64
Производот е достапен

Достапност

❥Flatware е вклучена и лесно се вклопува во внатрешноста, така што ќе не заборавајте да го земе. ❥Храна одделение материјали, Тие се не-токсични и не-истекување и се BPA-free, Пластика-бесплатно, Phthalates-бесплатно, ПВЦ-бесплатно, Винил-слободни и Олово-слободни.тоа е без мирис, дамка, отпорни и нема да се остарел.Ова е најдобар бенто кутија за пакување на здрава храна. ❥3 практични прегради може да се сместат entrees, овошје, и закуски останат одделени on-the-go без непријатноста на повеќе ручек вреќи или контејнери,. ❥Има отстранлив капак и затоа може да се, исто така, се користи како тањир.Исто така се идеални за следната пикник!. ❥Погодна за отворен патување, пикник, загрева ручек кутија, погодна за отворен опстанок.Храна одделение материјали.Тие се не-токсични и не-истекување и се BPA-free, phthalates-бесплатно, ПВЦ-бесплатно, винил-слободни и олово-слободни.Тоа е без мирис, дамка, отпорни и нема да се остарел.3 за замрзнување храна контејнер за совршено да се вклопи во вашиот целосен здрава храна, ова бенто кутија е совршен придружник за да ви донесе вашите оброци насекаде!Материјал : aluminum Microwave рерната : available Color : Армија Green Applicable луѓе : adults Suitable за надворешна патување, пикник, загрева ручек кутија, погодна за отворен survival If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашите e-mail пораки во рок од 24 часа.Ви посакувам среќен шопинг!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката