• Новак
Воздухот Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер Воздух Fryer Пергамент Хартија Облоги Круг Кошница Не-стап за Еднократна употреба Печење Додатоци Хартија за Возду

Воздухот Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер Воздух Fryer Пергамент Хартија Облоги Круг Кошница Не-стап

DEN 1207.20
Производот е достапен

Достапност

【Остане Воздух Fryer Чисти】воздухот fryer за еднократна употреба хартија, лагер спречување на храната од лепење на воздухот fryer кога тоа е да се користат, со што fryer изгледа неискористени.Употреба на воздухот fryer облоги за да се избегне воздух fryers кои се тешко да се исчисти.Можете да се извлечеш од чистење на работни места што ги мразат. 【Сигурен Квалитет】Направени од храна одделение пергамент.Расположливиот хартија, лагер се 100% здрава и можат да издржат температури високо како 428 степени целзиусови.Не-стап воздух fryer пергамент хартија облоги е водоотпорен и масло-отпорни, додека одржување на вкусот и текстурата на храната непроменети.Расположливиот хартија, лагер е совршена алатка за употреба на вашиот воздух fryer. 【Лесен за Употреба】На пергамент хартија кошница се дизајнирани во круг чаши со 4.5 cm покрена рабови кои им помагаат да се одржи храна подобро и да се избегне директен контакт со воздухот fryer и да предизвика лепливоста.Тоа може да се преземат надвор кога е подготвен за готвење без кинење, виткање, сечење или виткање. 【Широк спектар на употреба】воздухот fryer додатоци се погодни за многу кујнски апарати, како што се воздухот fryers, тави, микробрановите, пареа и така натаму.Тие се, исто така, одлично за лето партии, кампување, дом за печење, и скара. 【Доволно Количество】Вклучува 50/100/200 хартија облоги, доволни во количина, за да се обезбеди избор на опции за вашата дневна готвење, печење и замена потреби.Само фрлаат на хартија, лагер, по употреба.Тоа веќе не е потребно да се исчисти fryer.Воздухот Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер Воздух Fryer Пергамент Хартија Облоги Круг Кошница Не-стап за Еднократна употреба Печење Додатоци Хартија за Воздух Fryer(50/100/200 PCS).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката