• Новак
SheetWorld Памук Џерси, Опремени Младите чаршаф 33 x 66, Бебе Розова, произведено во САД

SheetWorld Памук Џерси, Опремени Младите чаршаф 33 x 66, Бебе Розова, произведено во САД

DEN 720.00
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мерки 33" x 66". 100% премија Памук Џерси Поврзана.Машина Перат & Dryable.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!.Оваа кадифен 100% памук џерси поврзана розова младите кревет лист е направен од висок квалитет на ткаенина која е мерена на 150 gsm (грама по квадратен метар).Овие меки розова креветчето листови се направени со длабоки џебови и elasticized околу работ која го спречува тоа од лизгање исклучување на душек, а со тоа одржување на вашето бебе безбедно.Овие розови листови се неверојатно издржлива, па тие ќе трае низ вашето бебе расте години.Ние сме повикани sheetworld бидејќи ние произведуваме највисока оценка листови на пазарот денес.Боја е мека бебе розова.Големина : 33 x 66.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката