• Новак
KIMISS Диск Кочница Подлога Засилувач, 0-70mm Диск Кочница Подлога Installer Засилувач Сепаратор Клипот Автоматски Автомобил Caliper Алатка

KIMISS Диск Кочница Подлога Засилувач, 0-70mm Диск Кочница Подлога Installer Засилувач Сепаратор Клипот Автоматски

DEN 564.00
Производот е достапен

Достапност

Основна алатка за отстранување и вградување на накладките.Им помогне на притисни на сопирачката caliper кочница клипот назад точно без оштетување на клипот лице.Парична казна тема дизајн за точни прилагодување.Висока јачина алуминиум легура изградба, цврсти и издржливи.Тоа е лесна за употреба и погоден за повеќето возила, ве молиме да обрнете внимание на димензии.Основна алатка за отстранување и вградување на накладките.Им помогне на притисни на сопирачката caliper кочница клипот назад точно без оштетување на клипот лице.Парична казна тема дизајн за точни прилагодување.Висока јачина алуминиум легура изградба, цврсти и издржливи.Тоа е лесна за употреба и погоден за повеќето возила, ве молиме да обрнете внимание на димензии.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Alloy Color : Black Clamping Опсег : прибл. 0-70mm Package Тежина : околу.1140g Package Листа : 1 * Автомобил Диск Кочница Подлога Засилувач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката