• Новак
Варшава Тапациран Клупата

Варшава Тапациран Клупата

DEN 7843.68
Производот е достапен

Достапност

Тежина Капацитет : 500. Вкупно : 20.25" H x 60" W x 16" Г. Главен Материјал : Тапациран.Главен Материјал Детали : Полиестер.Тапациран : Yes.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Тежина Капацитет : 500 Дали распитот на трпезариска маса за еден неврзан, рустик-инспириран седиште или корисна место да се повлече тргнеме чевлите во entryway, додавање на клупата до вашиот дом е одлична опција за флексибилна костур во секој ансамбл.Земете овој еден, на пример : направена од acacia дрво, се изложуваат на разбраното силуета со чудни поддршка за допир на рустикален стил.И со полиестер тапациран седиште, таа претстава која сама по вас cushioned допир секаде каде што почива.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 20.25" H x 60" W x 16" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Тапациран 2. Главен Материјал Детали : Полиестер ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Боја : Крем Taupe 3. Тапацир Материјал : 100% Полиестер ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 500 lb.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката