• Новак
Црна, Розова и Злато Партија Материјали Партија Pack (24)

Црна, Розова и Злато Партија Материјали Партија Pack (24)

DEN 765.12
Производот е достапен

Достапност

Вклучува 24 вечера плочи, десерт плочи, и 9 оз.чаши, 32 ручек салфетки, 1 пластична tablecover, и 24 предници и 24 лажици.Додадете дополнителни партија садови, декорација, услуги, игри и активности за да ја завршите прослава и забавува вашите гости.Одлично за деца роденден лица, деца на училиште партии, пица партија, или тема партија.Една Големина.Вклучува (1) Табела капак (50) Ручек Салфетки, (24) Десерт Плочи, (24) Вечера Плочи, (50) 16 оз.Чаши, и (48) Предници & Лажици, 24 секој.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката