• Новак
Електрични Градите Massager, Безжични Полни Градите Massager Електрични Далечински Управувач Сокриени Вибрации Грејач Преструктуирање Гради,

Електрични Градите Massager, Безжични Полни Градите Massager Електрични Далечински Управувач Сокриени Вибрации

DEN 875.76
Производот е достапен

Достапност

Водоотпорен и перат дизајн : Ова градите massager е водоотпорен и може да се мијат директно со вода, или може да биде нежно се чистат со влажна крпа за да се обезбеди дека производот е чиста и хигиенски (забелешка : полнење порта, не ги допирајте извор на вода).Мулти-функција : Постојат различни работни модови и различни силни за да го изберете, можете да добиете подобри резултати во зависност од вашите потреби.Лесно да се работи преку далечински управувач : градите проширувач може да се полни преку поврзаниот USB кабелот за напојување, и може да се далечински контролирани преку smart далечински управувач, слободен да го изберете саканиот режим и интензитет, погоден за жените по породување или жени со деформирано гради.Работи на принцип : Точни acupoint масажа, моќна масажа на двете страни на Lugen и Tianxi поени, изградена-во Гаус магнетна терапија, користење на влијание на магнетното поле врз човечкото тело, со цел во acupoints, остварувањето на улогата на помошни физикална терапија и здравствена заштита.Невидливи и лесна : Овој невидлив преносни massager обезбедува повеќе можности за секојдневниот живот и работа.Тоа е ултра-лесен и може да се користат дома или во шопинг па дури и на работа.Тоа може да биде ставен на градите во секое време да уживате во удобно масажа.Кога патувате, можете да носат massager со вас, без преземањето премногу простор!.опис на производот : Product model : DC5 V = 1.0 AMultifunctional масажа instrument Product боја : розова + white Power набавка : DC5 V = 1.0 AMain материјал : ABS+заштита на животната средина гума paint Lithium батерија : 350m AOperating средина температура : ±5°C~+40°CController спецификација : 1058*54*22.4 MMMassage лист спецификација : 60*79.5*22.8 MMPlug кабелот : 80cm Micro-USB кабел за податоци : 30cmtemperature : Површинска температура на опсегот за време на нормална употреба : 55°C±5°COperating средина температура опсег : 5°C-+40°COperating релативна влажност опсег : .

Декларирани спецификации

1058*54*22.4MM :
Massage sheet specification:
60*79.5*22.8MM
Plug cord:
80cm
Micro-USB data cable:
30cm
temperature:
Surface temperature range during normal use:
55°C±5°C
Operating environment temperature range:
5°C-+40°C
Operating relative humidity range:
Advantage:
1. Robust-massage and warm the breasts to make them firm and elastic :
2. Enhance-restore sagging and deformed breasts :
3. Zoom-active breast cells, wake up breast growth :
4. Nursing-rebalance endocrine and prevent breast lumps :
This project is not suitable for those :
If you have skin problems, heart disease or other diseases, please consult your doctor before use. :
Pregnant woman or mother. :
Do not use on wet objects. :
This item is not suitable for people with abnormal blood pressure. :

Комплементите на стоката