• Новак
HDP Забен Конец Кадрава 4-6 Силеџија Стапови Направени во САД Мирис Слободни

HDP Забен Конец Кадрава 4-6 Силеџија Стапови Направени во САД Мирис Слободни

DEN 1946.40
Производот е достапен

Достапност

Целосно сварлива 100% Говедско месо.Здрава алтернатива на свинска ушите и остри кожа.Без хемикалии и конзерванси.Произведено во САД Мирис Слободни Meaty Третира Со Вкус Кучиња Жедни!Купи 2 третира во 1 производ, 5" секој.Вашиот омилен кадрава со бонус.Производ со тајна рецепт изработени од 100% U. S. Говедско месо лигаментите без адитиви, бои и конзерванси.Овој производ е здрава алтернатива на свинска ушите и остри кожа и е целосно сварлива. 100% Говедско месо Сите природни третира ние го продаде на Happy Dog Place доаѓаат од трева-банката на федерални резерви, слободни-кои се движат животни.Нашите суровини бул стапови немаат хемикалии и конзерванси она.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката