• Новак
XFSHKJS Возен Скала Хардвер Библиотека Лизгачки Скала Хардвер за Полнење,(Без Скала) Стигнале Круг Цевка Мобилни Скала Целосен Сет Песна за Полнење,1M Железнички +Продо

XFSHKJS Возен Скала Хардвер Библиотека Лизгачки Скала Хардвер за Полнење,(Без Скала) Стигнале Круг Цевка Мобилни

DEN 13607.04
Производот е достапен

Достапност

【Совршен Скалило Слајд Песна】 : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библиотеката, мансарда, простор за складирање, cloakroom, винарска визба, итн.И тоа е напор за да се качат и да ги превземете работите, кои ги носи на друга вниманието на вашиот дом и да се увери што со исклучителен квалитет. 【Премиум Материјалот】 : Висок Квалитет ковано железо; 100% Нови; Вода Доказ, ' Рѓа Доказ.Висок квалитет на подот тркала ролери за поддршка на одделни купување. 【Индивидуализира】:Ако не можете да најдете вашата големина на големината на листата, ве молиме ги споделите со нас големината на железничкиот ви треба, тогаш ние ќе ви испратиме цена и линк до цел. 【Пакет Вклучуваат】:1 x Песна, 2 x земјата тркала, 2 x макара, 2 x печат до главата, 2 x затка, Некои завртки.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.Само хардверот се продава, не вклучувајќи скали. 【Гарантира Услуга】 : Доколку постои било дел пропуштиле или defectived за време на превозот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе испрати замена и без наплата за исчезнати/дефект делови во прв пат.Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библиотеката, мансарда, простор за складирање, cloakroom, винарска визба, итн.И тоа е напор за да се качат и да ги превземете работите, кои ги носи на друга вниманието на вашиот дом и да се увери што со исклучителен квалитет.Детални instrctions : производ само вклучувајќи хардвер, не вклучувајќи скали. Висок квалитет на подот тркала ролери за поддршка на одделни купување.Контактирајте со нас преку е-маил.Ве молиме остатокот увери, ние сме професионални производител на Хардвер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката