• Новак
WillingTee 9Pcs Коса Ноктот Клипови,Големи Бисер Коса Ноктот Клипови Голема Коса Клипови Дебели Долга Коса Вилица Клипови Barrettes Коса Додатоци за Жени и Девојки

WillingTee 9Pcs Коса Ноктот Клипови,Големи Бисер Коса Ноктот Клипови Голема Коса Клипови Дебели Долга Коса Вилица

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Мулти-во Облик на Ноктот Сет : 3 Еез бисер коса ноктот клип+6 Компјутери бисер коса ноктот клип,Целосно 9 различни стилови.СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Користете силни и издржливи смола материјал и материјал има доволно дебелина за да се обезбеди дека косата клипови не ќе се скрши лесно и забите, нема да се држат надвор.Пролетта е умерено водат да се одржи вашата коса добро и не е премногу тесна.ПРАКТИЧНО И КОРИСНО : Погоден за луѓето со густа коса, ова губење на ноктот клип доволно силна за да ги собере сите на вашата коса нагоре.Многу лесен за употреба, можете да ја повлечете вашата коса назад брзо и да ја задржите вашата коса стил за долго време.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Ова губење на клипот има едноставни и стилски дизајн, погодни за сите возрасти и различни прилики.Постојат различни СТИЛОВИ за да изберете од, можете да изберете оној што го сакате да се купи врз основа на вашата боја на коса и преференции.ПРИЛИКИ : Погоден за трговски, туристички и други прилики, може да бидат заменети со различни фризури.Се создаде хаотична секојдневен фризури за секојдневна работа канцеларија или се случува надвор.Willing Tee 9 Pcs Коса Ноктот Клипови,Големи Бисер Коса Ноктот Клипови Голема Коса Клипови Дебели Долга Коса Вилица Клипови Barrettes Коса Додатоци за Жени и Девојки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката