• Новак
ppqq Индустриски Прецизност Машинска Алатка за Парење Аголна Контакт Топката Лежишта 7209 7210 7211 7212 7213 7214 7215 7216 7217 7218 C AC B DF DB P4 P5 HGL (Боја : AC, Внатрешен Дијаметар : P4)

ppqq Индустриски Прецизност Машинска Алатка за Парење Аголна Контакт Топката Лежишта 7209 7210 7211 7212 7213 7214

DEN 2332.80
Производот е достапен

Достапност

Употреба на високо-квалитетна имајќи челик, посебна термичка обработка процес, напредно производство на опрема и технологија има голема мера се зголеми работниот век на лежишта, и спаси трошоци за опрема со високи барања и тешко да се размонтираат и соберат.Напредни ferrule фалсификување, топлина treatmentdeformation контрола на технологијата со напредно ниво.Под дејство на радијална се вчита, ќе има axial сила во имајќи, кој треба да биде прилагодена од реакција на сила.За еден ред, лежишта, контакт агол може да се идентификува од страна на суфикси на различни кодови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката