• Новак
Travall Guard Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLA-Класа и 45 AMG (2013-2019) TDG1461 - Штракаат-Слободен Челик Возило Специфични Милениче Бариера

Travall Guard Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLA-Класа и 45 AMG (2013-2019) TDG1461 - Штракаат-Слободен Челик Возило

DEN 4800.00
Производот е достапен

Достапност

Одговара : Мерцедес-Бенц GLA-Класа и GLA 45 AMG (2013-2019) *[Полно возило листата подолу, се потврди вашиот производство година].Нема потреба да се отстрани вашиот задна полица/карго маска со TDG1461, тоа се вклопува со или без!.Travall Guard компатибилен со GLA-Класа на Мерцедес-Бенц го задржува вашето куче, багаж, и надворешна опрема сигурен во багажникот област, зад задните седишта.Ова домашно милениче бариера е возило-специфични отстранлив алтернатива за традиционалните товар бариери, нуди иновативен дизајн. "Совршено се вклопуваат.Многу стабилна и doddle да одговара," преглед на TDG1461 страна проверена на клиентите во Обединетото Кралство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката