• Новак
JLFSDB Инверзија Табела Тешки Инверзија на Опрема за Електрични Превртена Машина Дома што се Протега Машина Затворен Фитнес Опрема

JLFSDB Инверзија Табела Тешки Инверзија на Опрема за Електрични Превртена Машина Дома што се Протега Машина Затворен

DEN 4798.80
Производот е достапен

Достапност

Вртење табела : вртење маса има силна товарот капацитет, што ќе ви овозможи да invert на "неограничено" инверзија агол.Сигурна и стабилна : На здрав гума не се лизга кат стабилизатор спречува било движење кога превртено и лесно може да се одржи на телото.Количка за инверзија на маса, лесен за чување.Безбедно и прилагодливи нозе поддршка.Тоа обезбедува 180 степени вкупно инверзија.Вртење на табелата прави обратен лесно.Вграден-во тешки-должност тубуларна челична рамка со максимално оптоварување од 350 килограми.На inverting маса има силна товарот капацитет, кој ви овозможува да заклучување и отклучување на "неограничено" инверзија агол, обезбедување на поголема сигурност и безбедност кога превртено.Опремен со удобни дебели и мека пена backrest, прометот табела ќе ви обезбеди со одлична удобност треба по разумна цена.Дизајниран и изграден за оптимална безбедност нашите инверзија клупата е одговорен и совршено избалансиран за целосна контрола како што invert.Пракса за инверзија терапија е докажано високо ефективен во третманот на болката во грбот обезбедување на ослободување од болка и непријатност, особено во долниот дел на грбот.Во прилог на употребата на инверзија табела може да се олесни стрес и замор, да се подобри циркулацијата и го стимулира протокот на крв и кислород во мозокот.Зошто Изберете Професионални Инверзија Клупата?Произведени со висок стандард на Професионални Инверзија Табела е разноврсна производ дизајниран со преносливост ергономија и лесно складирање на ум.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката