• Новак
ZYSXJMY Накит Кутија со Огледало Случај Двојно Слоеви Складирање Кутија Кожа Накит Држачот за RingStorage Кутија

ZYSXJMY Накит Кутија со Огледало Случај Двојно Слоеви Складирање Кутија Кожа Накит Држачот за RingStorage Кутија

DEN 12547.20
Производот е достапен

Достапност

Голем капацитет и повеќе партиции.Одделно складирање категории не се мешаат.Дизајниран клучеви лесно можат да се отвораат и затвораат.Промена на големина на чување мрежа како ви се допаѓа да го отклучите повеќе методи на чување.Парична казна изработка, мазна жици.Голем капацитет и повеќе партиции.Одделно складирање категории не се мешаат.Дизајниран брави се лесно да се отвори и close Change големината на чување мрежа како ви се допаѓа да го отклучите повеќе методи на чување.Парична казна изработка, мазна жици.Тоа е лесно да се носат и место тоа по своја волја.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.На производи се сите направени во вид.Поради различни снимање светлина и различни компјутерски монитори, постои одредена боја разликата помеѓу боја на сликата и вистински објект, кој не е голем квалитет проблем.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката