• Новак
Гел Душек Topper, Двоен Душек Topper со Ладење Гел и Удобно Капак. Премиум Гел Душек Topper за дел на Грбот, Погоден за Деца Кревет, Колеџ ученичкиот дом, Rv, Дома, во Еден Стан.

Гел Душек Topper, Двоен Душек Topper со Ладење Гел и Удобно Капак. Премиум Гел Душек Topper за дел на Грбот, Погоден

DEN 4799.76
Производот е достапен

Достапност

Вградени Гел Душек Topper - Опремени со медицински одделение TPE материјал, да се фокусираат на физичкиот притисок-ослободување.Оваа 2 инчи дебела гел душек topper согласува да вашето тело да испорача повеќе мирен сон.Супер Дише и Удобно - Различен од традиционалните мемориска пена душек topper, Нашите вградени саќе гел промовира струење низ нејзините пропустливи дупки во согласност со гел слој за да прахосвам топлина при обезбедување супериорен мекост и удобност.Пренослив и Перат Покрие - На душек topper доаѓа со удобно покритие, кој се усвојува на кожата-friendly плетени ткаенини и опрема со внатрешна решетката ткаенина за да се спречи лизгање и премиум метал патент за лесно отстранување и за перење.Широка Примена - Heatfar гел душек topper не е само одличен начин да го надградите вашиот сопствен кревет, но исто така и ја зголемува удобноста во соби за гости, dorm соби, патување и сл.И складирање торба е слободен во пакет, кој може да те спаси многу мака, можете да го носат лесно.За Нас - Heatfar гел душек topper се стреми да им обезбеди на клиентите со подобар квалитет спиење, и секој од нашите производи се строго се тестираат.Ако не сте задоволни во рамките на првите 30 ноќи, контактирајте со нас за комплетна реконструкција.Опфатени со целосна 3-годишна гаранција која ја нуди комплетна заштита на вашиот heatfar гел душек topper купување. (Близнак мерки 75 x 36 x 2 инчи).Ги исполнуваат големина стандарди на Американската душеци : .Близнаци Големина Душек Topper : 39" x 75".XL Близнак Големина Душек Topper : 39" x 80".Полна Големина Душек Topper : 54" x 75".Кралицата Големина Душек Topper : 60" x 80".Кралот Големина Душек Topper : 76" x 80".Калифорнија Цар Големина Душек Topper : 72" х 84".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката