• Новак
YZZSJC Фитнес Макара за Кабел Машина Систем за Рака Biceps Triceps Blaster Рака Сила Trainning Домашна Фитнес Тренингот Опрема Кабел Машина Систем

YZZSJC Фитнес Макара за Кабел Машина Систем за Рака Biceps Triceps Blaster Рака Сила Trainning Домашна Фитнес Тренингот

DEN 7336.32
Производот е достапен

Достапност

Тоа може да ви помогне брзо да се подобри ефикасноста на вашиот во секое активност и е идеален за остварување на рацете, грбот, рамената, стомакот и подобрување на контрола сила.Тоа е многу лесен за употреба, можете да се поврзете до кабелот макара во почетниот салата или земете со вас да се редовни салата.Овој пренослив контрола на зглобот ролери може да ви помогне брзо да се подобри ефикасноста на вашиот во секое активност, која бара сила и вежби за рацете, грбот и зглобовите.Тоа е едноставен за користење и користи времето-докажан метод за развивање на крајната зафат сила.Исто така, тоа е одлична за врвката за околу рака и рехабилитација на пациентите да ги вежбате дома.Лесно да се земе било каде, кога ќе сакате да го прави на обука.Добиете сите опсег на движење на лат pulldown машина или triceps кабел стојат без кршење на банката или преземањето вредни простор во вашата гаража.Совршен за triceps push-падови, лат се повлече-падови, и многу повеќе!.Спецификација : Име : Макара System Material : Железо + Најлон Rope Rope должина : 79"Дијаметарот на макарата : 3.55"Load Pin Дијаметар : 1.9"Директно Бар Должина : 20"Load Pin Висина : 13.4"Виси Рака Должина : 11"Максимално оптоварување : 70lb Fit Плочи : Стандард или Olympic Effect : Resume Обука, Фитнес Holder Scene : Магацин, Салата, Crossbar Package се Вклучени : 1 x Директно Bar1 x Надградба Вчитување Pin1 x Виси Рака, 1*Молчи Pully1 x Tricep Rope1 x 79" Прилагодливи Жица Rope3 x воочи големината и Тока.Тоа им помага да се создаде моќ и супериорна сила во вашиот зглоб и лактите.Тоа е едноставен за користење и користи времето-докажан метод за развивање на крајната зафат сила.Исто така, тоа е одлична за врвката за околу рака и рехабилитација на пациентите да ги вежбате дома.Лесно да се земе било каде, кога ќе сакате да го прави на обука.

Декларирани спецификации

Name:
Pulley System
Material:
Iron + Nylon Rope
Rope length:
79
Diameter of pulley:
3.55
Load Pin Diameter:
1.9
Straight Bar Length:
20‘’
Load Pin Height:
13.4
Hanging Strap Length:
11‘’
Maximum load:
70lb
Fit Plates:
Standard or Olympic
Effect:
Resume Training, Fitness Holder
Scene:
Warehouse, Gym, Crossbar
Package Included:
1 x Straight Bar :
1 x Upgrade Loading Pin :
1 x Hanging Strap, 1*Silent Pully :
1 x Tricep Rope :
1 x 79‘’ Adjustable Wire Rope :
3 x Hoist Buckle. :
It helps to create power and superior strength in your wrist and forearms. It is simple to use and utilizes a time-proven method for developing ultimate grip strength. Also, it is great for hand and wrist rehabilitation patients to practice at home. Easy to take anywhere when you want to doing the training. :

Комплементите на стоката