• Новак
Kipp 03010-216 Нерѓосувачки Челик Пролет Plungers, Топката Стил, Дупчиња, Тешки Крајот Притисок, Метрички, М16. Нишка (Пакување од 10)

Kipp 03010-216 Нерѓосувачки Челик Пролет Plungers, Топката Стил, Дупчиња, Тешки Крајот Притисок, Метрички, М16.

DEN 3102.96
Производот е достапен

Достапност

Телото во Нерѓосувачки челик квалитет класа 5.8. Топката во не ' Рѓосувачки Челик.Природен Крај.Земја на потекло : Германија.Телото во Нерѓосувачки челик квалитет класа 5.8; топката во Нерѓосувачки челик; пролетта во пролет Нерѓосувачки челик класа D. Црна оксид заврши; Топката Закорави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката