• Новак
7pc Кочница Caliper Правец Назад за Полнење да се вклопи во Рено Господар Mk1 Клипот Назад Алатка

7pc Кочница Caliper Правец Назад за Полнење да се вклопи во Рено Господар Mk1 Клипот Назад Алатка

DEN 1027.92
Производот е достапен

Достапност

7pc Кочница Клипот Windback Алатка за Полнење.За да се вклопи во "Рено" Господар Mk1. 6mm иглички на 32-милиметри центри.Види целосен опис за возило fitment.Вклучува лево и право алатки, чинии & адаптер. 7pc Кочница Caliper Правец Назад Комплет.Со цел да се вклопи "Рено" Господар Mk1. Вклучува Левата и Десната страна windback алатки, избор на притисок плочи и специфични адаптер.Повеќето дебеломер бара само десната рака алатка. 44mm целокупната дијаметар. 6mm игли во 33mm центри.Модел компатибилност е дадена како водич.Спортски модели и модел години може да се разликуваат.Секогаш проверете ја вашата caliper првиот неизвесности.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката