• Новак
Поспан Свиња (Морнарица Џунглата - Ecru)

Поспан Свиња (Морнарица Џунглата - Ecru)

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Димензии : 12 x 13, (+/- 1).Супер меки и супер симпатична.Износот на пополнување е само право да се обезбеди удобност на вашите деца, и да ги задржи на перница прилично рамен во исто време.Го прави совршена бебе туш подарок.Направени во Полска.Печатени ткаенини : 100% памук; Цврст материјал : 100% полиестер; Фил : 100% противалергиски полиестер.Оваа перница работи првенствено во шетач, како поддршка под главата за постарите деца.Тоа е сосема исполнет, прилично рамен, но мека доволно за да се обезбеди удобност.Благодарение на изложени опашка и уши, тоа исто така го прави голем cuddly играчка.Достапни во повеќето од нашите дизајни.Производот е рачно изработени со најголема прецизност, користење на најдобар квалитет на материјали.Спакувани во Ла Millou лен торба и украсени со срце ознака, тоа е стилски подарок за вашето бебе туш, роденден, или било која друга славенички прилика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката