• Новак
yunyun Пијалаци Фрижидер Кулер,од не ' Рѓосувачки Челик Компресор Фрижидер 11-18°C Прилагодлива Температура Допир Контрола со LED Display12 Шише Капацитет за Кокс Пиво и Вода-?

yunyun Пијалаци Фрижидер Кулер,од не ' Рѓосувачки Челик Компресор Фрижидер 11-18°C Прилагодлива Температура Допир

DEN 15011.52
Производот е достапен

Достапност

Независната вино кабинет може да се постигне тивко и ниски-бучава работата кога тоа е работа. ★Вино кабинет вратата нозе : висината на горните и долните страни може да се прилагоди слободно, и сместувањето е балансиран. ★Скриени рачка на страна : Тоа нема да го оштети целокупната убавина, и во исто време да се осигура дека секој може лесно да го отворите во секое време се користи.Многу погоден за почетници да пијат црвено вино. ★Глобалната допир контрола : едноставна контролна табла, идеална температура на дофат на вашите прсти, јасно LED дисплеј, јасно температура на чување.Температурата на вино кабинет може да се прилагоди во рамките на опсег од 11~18°.Удобен лизгачки полица ви овозможува лесно да пристапите на вино ви се допаѓа, без нарушување на вино процесот на созревањето.Можете да најсоодветен температура може да се прилагоди според видот на вино.h/24 Функција : ★буковата полица : цврсти и издржливи, и има уникатна арома слични на винарска визба. ★LED ладно извор на светлина : мека и тивко сина светлина им овозможува да ја видите внатрешноста јасно, без да влијаат на вино е длабок сон.★ [ТИВКО, НИСКИ ВИБРАЦИИ] : компресор систем за ладење има автоматско antifreeze функција. ★[УНИКАТЕН ПОЛИЦА ДИЗАЈН] : Кога чување на виното во шишиња, на различни големини и форми, виното фрижидер има добра флексибилност и подвижност.Опис : име на Производ : полупроводнички законот за електронски вино кулер за Ладење форма : воздух за ладење боја : црна Спецификации : не ' рѓосувачки челик рамка вино кабинет, буковата рамка вино кабинет Полица материјал : метал Број на подови : 4 подови или помалку Бруто тежина : 15kg Пакување големина : 380x545x475mm Производ големина : 340x505x435mm Нето тежина : 13kg Вратата материјал : Калено стакло Номинална моќност : 140 W Волумен : 12 шишиња потрошувачка на Енергија : 0.Answer : ___________________________ Note : со Оглед на посебни напон во вашата област, а трансформатор е предвидено за слободни. ★[МОДЕН ИЗГЛЕД] : модерна домаќинство вино фрижидер со вграден-во сино ладно извор на светлина може да направи вашата изградена-во вино кабинет совршено одговараат на вашиот простор за живеење во секое време, насекаде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката