• Новак
Lovejoy 69790435993 Челик Hercuflex FXL Серија М 5.5 Опрема Центар, 0.75 x 1.5 Keyway, 6.91 Должина Преку Понесе, 6.0625 се Роди, 10.52 OD, 10.52 вкупна Должина, 607700 во Lbs Максимален вртежен момент

Lovejoy 69790435993 Челик Hercuflex FXL Серија М 5.5 Опрема Центар, 0.75 x 1.5 Keyway, 6.91 Должина Преку Понесе,

DEN 1912.80
Производот е достапен

Достапност

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Овозможува за 1.5 степен на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Lovejoy Hercuflex 35993 FXL Серија М 5.5 ОПРЕМА ЦЕНТАР Bore6-1/16" OD 10.52" Должина преку Понесе 6.91" 1-1/2" x 3/4" Keyway.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката