• Новак
Essentra Компоненти КРУГ ПАЛЕЦОТ ЗАВРТКА КОПЧИЊА, БЕЗ SCRE (Пакување од 50) (29R008BL)

Essentra Компоненти КРУГ ПАЛЕЦОТ ЗАВРТКА КОПЧИЊА, БЕЗ SCRE (Пакување од 50) (29R008BL)

DEN 5068.80
Производот е достапен

Достапност

Mfr : - Essentra Компоненти.Серија : - Micro Plastics.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Стил : - Цилиндрични со Здолниште.Knurled, Директно Knob Вратило со Никаков Индикатор Acetal Blue Specifications : Mfr : - Essentra Компоненти Серија : - Micro Plastics Пакет : - Наливно Дел Статус : - Активен Стил : - Цилиндрични со Здолниште Тип : - Knurled, Директно Дијаметар : - 0.250" (6.35 mm) Висина : - 0.219" (5.56 мм) Индикатор : - Нема Индикатор Материјал : - Acetal Боја : - Сина База на Производ Број : - 29 R008 Животната средина класификации : Ro HS Статус : Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - Не се Применува ECCN : - EAR99 HTSUS : - 3926.90.2500.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката