• Новак
Лабораторија Стоматолошки Вакуум Формирање на Калапи 220V Машина Лабораторија Maquina Ferulas dentQ

Лабораторија Стоматолошки Вакуум Формирање на Калапи 220V Машина Лабораторија Maquina Ferulas dentQ

DEN 4440.00
Производот е достапен

Достапност

- Сосема Нов. - dent Q Оригиналот. - Брза Испорака. - 220 V Европскиот Стандард. - Модел 009-220. Нашите dent Q Вакуум Формирање на Машината е специјално дизајниран за стоматолошки апликации.Нашите ефикасни портабл единица испорачува моќни вшмукување и на највисоко ниво на перформанси, а неговиот компактен дизајн ви заштедува драгоцено работно контра простор.Моторот на нашиот нов вакуум поранешниот е стратешки поставени под неговата перфорирани фаза, која создава директна надолна вшмукување, овозможувајќи голема прецизност.Издржливи и user-friendly, нашите Вакуум Формирање на Машина ќе го издржат години на ригорозни употреба и да се докаже да биде неопходен инструмент за било стоматолошка лабораторија за статистика.Моќ Напон : 220 V/50 Hz Моќ : 1200 W Испорака Тежина : 12 кг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката