• Новак
Klein Алатки 3259TTS Широка Глава Бул Pin Направени од Кован, Топлина-Treaded Челик Со Црна Заврши и Tether Дупка, 1-5/16-Инчни

Klein Алатки 3259TTS Широка Глава Бул Pin Направени од Кован, Топлина-Treaded Челик Со Црна Заврши и Tether Дупка,

DEN 2399.76
Производот е достапен

Достапност

Нерѓосувачки челик за ' рѓа отпор.Tether дупка да бидат поврзани.Вертикална слот за да се задржи бул pin усогласени кога виси.Термички обработени за сила.Произведено во САД.Tether не се вклучени.Klein Алатки Бул Pin со Tether Дупка, 1-5/16-Инчни, од не ' Рѓосувачки Klein Алатки Бул Иглички се произведени за издржливост.Тие се изработени од квалитетен нерѓосувачки челик за ' рѓа отпор.На tether дупка ви овозможува да се зацврсти да tether за лесен пристап и безбедноста при работа на висина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката