• Новак
(200pcs) #10-24 X 1, Обврзувачки Мислења, Serrated, Еден Начин Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(200pcs) 10-24 X 1, Обврзувачки Мислења, Serrated, Еден Начин Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8),

DEN 4715.04
Производот е достапен

Достапност

#10-24 X 1".Обврзувачки Мислења, Serrated, Еден Начин Дупчиња Диск.stainless_steel_18-8. #10-24 X 1", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Обврзувачки Мислења, НИ Единици, Serrated, Еден Начин Дупчиња Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката