• Новак
Osg Агол Радиус Крајот Мелница, 3/4 Мелничката Кол, Број на Флејта: 5, 1-1/2 Должина на Сечење, TiAlN - VG534-7502

Osg Агол Радиус Крајот Мелница, 3/4 Мелничката Кол, Број на Флејта: 5, 1-1/2 Должина на Сечење, TiAlN - VG534-7502

DEN 607.20
Производот е достапен

Достапност

Објект - Карбид Крајот Мелница.Одделение - Високо Перформанси.Листа Број - VG534, со Weldon Станот.Тип - Променлива Геометрија.Крајот Стил - Агол Радиус.Карбид Крајот Мелница, Одделение Високи Перформанси, Листа Број VG534, со Weldon Станот, Тип Променлива Геометрија, Крајот Стил Агол Радиус, на Крајот Центар за Сечење, Димензија Тип Фракционо Инчи, со Дијаметар од 3/4", месо тело Кол. 3/4", Должината на Намалување 1-1/2", Целокупната Должина 4", Бројот на Флејта 5, Сечење Тип Центар, Сечење на Ветер Десната Рака, Хеликс Агол од 35 Степени, Агол Радиус 0.09, Заврши Ti ALN, Апликација За Јаглероден Челик, Алатка Челик, од Леано Железо, 300 или 400 Серија не 'Рѓосувачки Челик, Ti-Легури и Ni-Легури Карактеристики - Крај - Центар Cutting Dimension Тип - Фракционо Inch Diameter - 3/4"месо тело Кол. - 3/4"Должина на Cut - 1-1/2"вкупна Должина - 4"Број на Флејта - 5 Cutting Тип - Center Cutting Насока - Право Hand Helix Агол - 35 Degrees WARNING : Калифорнија Жители.Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката