• Новак
Дигитални Клуч - 30N.м 3/8 Дигитални Висока Точност Torsion Двонасочно Ratchet Главата Електронски Клуч, 54oz

Дигитални Клуч - 30N.м 3/8 Дигитални Висока Точност Torsion Двонасочно Ratchet Главата Електронски Клуч, 54oz

DEN 5010.48
Производот е достапен

Достапност

Дигитални Клуч На 3/8" дигитални висока точност двонасочно ratchet главата torsion клуч, лесен за ракување и одржување.Електронски Клуч Супериорни перформанси им овозможи на дигитални клуч за да се пре-програмирани за различни torsion tolerances пред употреба. 3/8" Дигитални Клуч LCD дисплеј јасно покажува претходно слот, режим на работа, единици на мерка и torsion вредност.Тоа е полесно за читање на податоци. 3/8" Електронски Клуч Компактна големина, голем капацитет, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.Двонасочно Ratchet Клуч Главно се користи за гром прицврстување и за контрола, што се применува за производство, одржување, тестирање на институциите, дома, во автомобил, машини и други индустрии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката