• Новак
Lucktao Професионални Акрилни Нокти Комплет Со Ув Ламба ЕД Суви Нокти Комплет Помине Уметност Маникир Поставена на доградба на Акрилни Нокти Алатки (Розева)

Lucktao Професионални Акрилни Нокти Комплет Со Ув Ламба ЕД Суви Нокти Комплет Помине Уметност Маникир Поставена

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

лесен за користење : Создавање на Убави Нокти За Долготрајни Помине Совети.Создавање на убави нокти за долготрајни помине совети.Одлична за зајакнување на вашите нокти и да го подобрат сјај.професионална употреба или домашна употреба.Голема комбо пакет за било помине изведувач за да почнете да го правите на доградба на акрилни нокти уметност дома или во студио / салон.muilt-функција : Гел лак почетник комплет : Ноктите гел одговараат,Вклучени гел лак, ноктите фен, нокти маникир tools.Комплет за да се заврши на вашите нокти.Можете да го стори тоа и со себе си со овој комплет, уживаат во DIY забава.Ги содржи сите потребни алатки, ви обезбеди многу повеќе погодности, за да се исполнат сите ќе помине уметност треба.уживајте помине комплет : Овој производ содржи 39 видови на нокти алатки, како што се боја пенкало, стожерот вежба, сепаратор, нокти датотека, агол четка, ноктите светилка, USB мелница.Целосен сет на нокти поставува ви овозможува да уживате во забавата на DIY дома.Со овој сет за нокти алатки, можете да направите вашиот сопствен ноктите, се направи себе си убава нокти, и да декорирате вашиот ноктите според вашите сопствени идеи.Боја : Розова Материјал : АБС Боја : Како на Сликата Пакет Големина : 23 x 16 x 15cm/9.1 x 6.3 x 5.9 инчен Тип на Производ : Помине Уметност Алатка Наместите Типот на Кожата : Сите Типови на Кожа Повод : Дома, Нокти Продавница Количина : 1 Сет Карактеристики : Сет вклучуваат различни помине уметност tools.Погоден за домашна и професионална употреба.Пакет Содржина : 1 x Помине Уметност Алатка Поставите Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката