• Новак
Морис 88142, слонова коска 1-Порта Datacomm Wallplate за Корекција Џек (Пакување од 96 компјутери)

Морис 88142, слонова коска 1-Порта Datacomm Wallplate за Корекција Џек (Пакување од 96 компјутери)

DEN 240.00
Производот е достапен

Достапност

Цена за Пакет од 96 компјутери.Слонова коска 1-Порта Datacomm Wallplate за Корекција Џек Карактеристики : Datacomm wallplate е високо отпорна на влијание, абразија, масло, киселини и дисколорација Идеален за употреба во високо-злоупотреба области Месеци да стандард делница кутии Компатибилен со сите Корекција приклучоци и Модуларен Внесува Мазна, лесно да се исчисти површината Круг на рабовите за да се спречи повреда и ѕидот штета се Снабдува со боја појавување насликани метал монтажа шрафовите за Монтирање Завртки поединечно завиткани во мала пластична кеса за да го заштити плоча од гребнатини Спецификација Одделение - ги исполнува сите сегашната Федералниот Спецификации Datacomm wallplate согласува да NEMA и ANSI стандардите Изработени од Поликарбонат Запаливост оценка UL94 V-2 УЛ Наведени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката