• Новак
ROHO Хибрид Елита Двојна Преграда Перница - 19.75 x 18.75 x 4.25

ROHO Хибрид Елита Двојна Преграда Перница - 19.75 x 18.75 x 4.25

DEN 11400.00
Производот е достапен

Достапност

24-Месечно Ограничена Гаранција.Хибридни Елита Двојна Преграда Перница врз Основа на клинички, научни и инженерски докази, овој производ може да биде погоден за лица кои : - имаат историја на кожа/меките ткива дефект и/или која било фаза притисок на чир во желудникот (вклучувајќи длабоко ткиво повреда), кожни графтови, и/или myocutaneous размавта хирургија - во моментов има кожа/меките ткива дефект и/или која било фаза притисок на чир во желудникот (вклучувајќи длабоко ткиво повреда) - се изложени на ризик за кожа/меките ткива дефект и/или длабоко ткиво повреда имаат нормална или нарушена сензација - бараат сместување на карличен асиметрија, до околу 2.25 во./5.5 cm - бараат зголемена стабилност - бараат пониски extremity усогласување - бара корекција на карличен асиметрија (medial латерална ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката