• Новак
Crafter е Придружник CC-PAD12-SSUN-30 15-Годишнината Колекција-12 x 12 Хартија подлога-Лето Зајдисонце (30pc), 12x12, Мулти

Crafter е Придружник CC-PAD12-SSUN-30 15-Годишнината Колекција-12 x 12 Хартија подлога-Лето Зајдисонце (30pc),

DEN 765.60
Производот е достапен

Достапност

Хартија Подлога вклучува 5 различни модели - 6 листови на секој модел. 30 x 200gsm Слични Трудови.Секој лист е двострано.Слават 15 години на Crafter е Придружник и Крајната Про со избор на ткаеше хартија да го украсите вашиот проекти!Оваа убава хартија пакет содржи 30 двострано листови на ткаеше хартија во прекрасни портокалови нијанси со decadent дизајни во 12" x 12" големина.Ова го прави идеален за умре сечење за да се произведе delicately прекрасни форми за да додадете акценти на вашиот papercrafts.Овие шарени хартија пакети се дизајнирани да се координира со појавување на organza панделки и бисер хартија пакети, така да се сигурни да се соберат сите нив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката