• Новак
Уникатен Dangle Бар Црна Кристал Опфатени Топката Злато Заврши Пост Студ Обетки За Жените Сет

Уникатен Dangle Бар Црна Кристал Опфатени Топката Злато Заврши Пост Студ Обетки За Жените Сет

DEN 479.52
Производот е достапен

Достапност

Најдобро е да се изберат оние прстен се поставува која одговара на вашето расположение, на внатрешен мир.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ИЗГЛЕД.ОДЛИЧЕН ПРИЛОГ НА ЖЕНИТЕ ИЛИ НА МАЖИТЕ Е КОЛЕКЦИЈА НАКИТ.НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА ОД 100% ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ церемонија обетки за жените.Еден пар на топла розова ankh обетки, женска dangle обетки, бела накит, рачно изработени накит обетки поставува ќе направи да се charmer и елегантен.Ништо не може да ја истакне вашата оригиналност повеќе од едноставна единствени моден ткаенината прстени, earring карики, и стилски карактер earrings Don не знаете што подарок за сестра, мајка, или жена го избере нашиот пакет на циркониум симпатична ушите или неформални кругови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката