• Новак
Погодност Практични Меки Природни Памук Ресни Бохемски Свадба Лак Декорација Чипка Остава Чипка Додатоци Растенијата Ги Чипка Пердув DIY Ракотворби Алатки

Погодност Практични Меки Природни Памук Ресни Бохемски Свадба Лак Декорација Чипка Остава Чипка Додатоци Растенијата

DEN 2174.40
Производот е достапен

Достапност

Овој единствен‑влакно ресни јаже е мека и не извртени.Можете да ја користите оваа високо‑квалитетни јаже да се направи исклучителна подароци.Направен од природни 100% памук конец.Тоа е мека ресни јаже, сенф ресни јаже.Погоден за правење на ресни украси, растенијата закачалки, Бохемски свадба лак украси и други исклучителна предмети.Одличен избор за вас да се направи ресни украси, бидејќи тоа може да се користи за да се направи различни DIY занаети и ресни украси.Лесно да се направи ресни пердуви или ресни остава со оваа единствена‑влакно памук конец, само со врзување на основните јазол.Функција : 1. Овој единствен‑влакно ресни јаже е мека и не извртени.Можете да ја користите оваа високо‑квалитетни јаже да се направи исклучителна gifts2. Лесно да се направи ресни пердуви или ресни остава со оваа единствена‑влакно памук конец, само со врзување на основните knot3. Направен од природни 100% памук конец.Тоа е мека ресни јаже, сенф ресни rope4. Одличен избор за вас да се направи ресни украси, бидејќи тоа може да се користи за да се направи различни DIY занаети и ресни ornaments5. Погоден за правење на ресни украси, растенијата закачалки, Бохемски свадба лак украси и други исклучителна items Specification : Предмет Тип : Природен Памук Rope Specification : Тема Дебелина : Прибл. 3мм / 0.1 in Total Должина : Околу. 100meter / 328.1 ft Whole Дијаметар : Прибл. 6.5 см / 2.6 in Height : Прибл. 16cm / 6.3 in Functions : Плетење, завои, конци, занаети, ткаење, украсни предмети, занаети и хоби, материјали за пакување, накит и ракотворби, пет играчки, итн.Боја : Жолто + зголеми red Package Листата : 2 x Природен Памук Јаже.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката