• Новак
Asobu Кафе Компактен Вакуум Изолирани Патување Кригла Со Истури Доказ Капак 13 унца (Бела)

Asobu Кафе Компактен Вакуум Изолирани Патување Кригла Со Истури Доказ Капак 13 унца (Бела)

DEN 1872.00
Производот е достапен

Достапност

Се ВКЛОПУВА KEURIG КАФЕ на ОДЛУКИ – Со својата совршена 13 унца големина оваа чаша лесно ќе се вклопи во рамките на кафематот така можете да пијалак вашето кафе, а потоа ги преземат за да одат.ИЗОЛИРАНИ И ИЗДРЖЛИВИ – Изградена со двојни ѕидови од не ' рѓосувачки челик оваа кригла ќе ви ги топли пијалаци за 12 часа, и е изграден да траат цел живот.КОМПАКТЕН – Совршена големина за да се одржи вашите утро купот на џо и ќе се вклопи во било кој стандарден автомобил купот на носителот.ЛЕСНО ЗАДРЖЕТЕ – На Мат финиш и dented страни се прави за да се одржи удобно и добра потпора.ИСТУРИ ДОКАЗ КАПАК – На лесно да се отстрани капакот го прави овој идеален за патување првенство за секое кафе или чај.Мат финиш, Притисни копче отворање, Двоен ѕид вакуум изолирани, 18/8 нерѓосувачки челик, Термос го задржува температура на ладни пијалоци до 24 часа, ги Држи на температура од топли пијалаци за 6 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката