• Новак
3M™ 2060 Маскирање Лента, 6.0 Мили, 1 x 60 yds, Зелена, 36/Случај, 3M Акции# 7000126655

3M™ 2060 Маскирање Лента, 6.0 Мили, 1 x 60 yds, Зелена, 36/Случај, 3M Акции 7000126655

DEN 6552.72
Производот е достапен

Достапност

Лента карактеристики висока лепливоста специјално дизајниран за употреба со лак облоги.Агресивни стап ја прави оваа лента идеален за нерамни површини како што се бетон, дрво и малтер.Зелена палачинка хартија поддршка.Гума лепило.Withstands температури до 200 степени Ф до еден час.Снимката е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба до 3 дена. 3 M Акции # 7000126655, Серија 2060. 1 инчен x 60 yds. 3 M 2060 маскирање лента.Лента карактеристики висока лепливоста специјално дизајниран за употреба со лак облоги.Агресивни стап ја прави оваа лента идеален за нерамни површини како што се бетон, дрво и малтер.зелена палачинка хартија поддршка.Гума лепило.Withstands температури до 200 Степени Ф до еден час.Снимката е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба до 3 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката