• Новак
30 КОМПЈУТЕРИ Обновливи Вакуум Храна Sealer Кеси, Sous врски, за да обезбедат Кеси, Пластични Замрзнувач Кеси, Кујна Храна Складирање Кеси со Рачни Пумпи(10 мали+ 10 медиум +

30 КОМПЈУТЕРИ Обновливи Вакуум Храна Sealer Кеси, Sous врски, за да обезбедат Кеси, Пластични Замрзнувач Кеси,

DEN 589.20
Производот е достапен

Достапност

Пакет incldue 30 кеси. 4 мали кеси(големина : 22x21cm),4 средни кеси(големина : 26x28cm), 4 големи торби (големина : 26x34cm), 1 рака пумпа, 2 бели запечатување клипови, 2 sous врски, за да обезбедат клипови.Торба материјал : храна одделение ЈП материјал.Не-токсични, BPAfree, еко-пријателски.Кесите се безбедни за storge или готвење на температура -20 C ~ +85 C.Лесен за користење : се Стави вашата храна во торба и печат со користење на бела клип, користете го рака пумпа за да се испумпува од воздухот.Обновливи и лесно да се чисти : користете нормален сад сапун и избрише со сува крпа, и го стави во сува и чиста површина.Во кеси може да се чуваат во фрижидер или замрзнувач.Секоја кеса има етикета за пишување надолу храна чување и истекот датуми.На кеси може да се користи за sous врски, за да обезбедат готвење.Пакет incldue 30 кеси. 10 мали кеси(големина : 22x21cm),10 медиум кеси(големина : 26x28cm), 10 големи торби (големина : 26x34cm), 1 рака пумпа, 2 бели запечатување клипови, 4 sous врски, за да обезбедат клипови.Торба материјал : храна одделение ЈП материјал.Не-токсични, BPAfree, еко-пријателски.Кесите се безбедни за storge или готвење на температура -20 C ~ +85 C .Лесен за користење : се Стави вашата храна во торба и печат со користење на бела клип, користете го рака пумпа за да се испумпува од воздухот.Обновливи и лесно да се чисти : користете нормален сад сапун и избрише со сува крпа, и го стави во сува и чиста површина.Во кеси може да се чуваат во фрижидер или замрзнувач.Секоја кеса има етикета за пишување надолу храна чување и истекот датуми.На кеси може да се користи за sous врски, за да обезбедат готвење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката