• Новак
Кралот Големина 6 Парче Памук, Прекривки Покрие Сет, Bloomon - Долче Mela Постелнина DM822K,Multicolor

Кралот Големина 6 Парче Памук, Прекривки Покрие Сет, Bloomon - Долче Mela Постелнина DM822K,Multicolor

DEN 4049.76
Производот е достапен

Достапност

100% Памук. 6 Парчиња Луксузни Прекривки Покрие Листови Сет, Постелнина Поставена во Подарок Кутија.Сет вклучува : 1 Опремени чаршаф, 1 Прекривки Маска, 2 навлаки и 2 Перница Шамс.Дизајниран за исклучителни мекост и удобност на 300 ТЦ.Комплетен сет постелнина доаѓа во домот на Подарок Кутија и Долче Mela дизајнер Подарок Торба.Ревитализација на расположението на вашата спална соба со оваа модерна постелнина ансамбл кој цветни печати на бела или сива позадина со реверзибилна дизајн.Овие постелнина поставува и нивниот уникатен подарок пакување направи одличен избор за housewarming или булчински туш подарок.Долче Mela Постелнина (Ексклузивен Дизајн) : Bloomon - 100% Чешлани Памук, Постелнина Сет, Карактеристики : 6 Парче Прекривки Покрие Сет, Луксузна Постелнина во Подарок Кутија со Реверзибилна Дизајн.Одговара на Кралот Сет вклучува : 1 Опремени чаршаф, 1 Прекривки Маска, 2 навлаки и 2 Перница Шамс.Скриени пластични прилепува на дното на прекривки покрие направете го тоа лесно да го вметнете вашиот ватенка.Дизајниран за исклучителни мекост и удобност со 100% Памук, во 300 ТЦ.Модерната боење технологија гарантира одлична светлина и долготрајни бои по многу мие.Комплетен сет постелнина доаѓа во домот на Подарок Кутија и Долче Mela Подарок Торба.Машина Перат : Нормален циклус со Ладна Вода - хлор - Собори Сува ok (ок).Пакет Содржина и Големини во Инчи : 1 Опремени Лист 78 x 82 x 16 Длабоко. 1 Прекривки Покрие 104 x 92. 2 навлаки за 20 x 36. 2 Перница Шамс 20 x 36 + 2 инчен страната.Прекривки Покрие Insert/Додатен не е вклучена во оваа група.Answer : ___________________________ NOTE : дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно.Сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката