• Новак
XJJZS Отворено Преносни Megaphone Висока Моќност Говорникот Кабина 50w Книжени Говорникот Tweeter

XJJZS Отворено Преносни Megaphone Висока Моќност Говорникот Кабина 50w Книжени Говорникот Tweeter

DEN 5040.00
Производот е достапен

Достапност

Преносен звучник голем Вати енергија засилувач говорникот преносни звук и аларм во режим за аларм и контрола на јачина на звук и лента.Ергономски пиштол стеги и лесна шасија се чувствуваат удобно.Се користи во затворени простории или на отворено.Преносни јазик со кој се одвојува микрофони-користење на жичен микрофон за да ги проекција вашиот глас.Функционална аудио режим : снимање,сигнали,и разговори.Преносен звучник голем Вати енергија засилувач говорникот преносни звук и аларм во режим за аларм и контрола на јачина на звук и лента.Ергономски пиштол стеги и лесна шасија се чувствуваат удобно.Се користи во затворени простории или на отворено.Преносни јазик со кој се одвојува микрофони-користење на жичен микрофон за да ги проекција вашиот глас.Функционална аудио режим : снимање,сигнали,и разговори.Рекорд и реприза аудио карактеристики ќе го задржи вашиот глас и да се слушне вашата вести одново и одново.И мажите и women Material : ABS.22,5 х 13,8 cm x 18,5 cm Package Содржина : 1 Преносни speaker Please имајте на ум дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерските дисплеи,ние не може да гарантира 100% од вистинските бои.Поради различни мерни методи,не може да биде грешка на 1-2 cm.Поради различни мерни методи,не може да биде грешка на 1-2 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката