• Новак
Rockford Fosgate R2D4-12 Премиерот R2 DVC 4 Ohm 12-Инчен 250 W RMS 500 W Врв Subwoofer

Rockford Fosgate R2D4-12 Премиерот R2 DVC 4 Ohm 12-Инчен 250 W RMS 500 W Врв Subwoofer

DEN 736.80
Производот е достапен

Достапност

Овие stitched лажен води издржи екстремни должност циклуси, замор и висока струја која е од клучно значење за робустен дизајн.Додадете Премиер woofers да било систем и ќе ја "чувствуваат" музиката сте се водат за исчезнати.10 инчи Што е во Box Rockford Fosgate Премиер R2 D4-12 12-Инчен DVC Subwoofer (Двоен 4 Ohm), Документација.Параболична конус дизајни резултат во цврста бас репродукција и алуминиум глас калеми се задржи woofers работи кул, дури и под тешки услови.Карактеристики 2 Инчен Бакар Облечени Алуминиум Глас Серпентина.Kevlar Влакна Засилен Хартија Конус.Со седиште во Tempe, Ariz.Печат Дадат Рамка Структура.Интегрирани ПВЦ Трим Прстен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката