• Новак
MXCHEN Нови S10 Smart Watch Мажите и Жените отчукувањата на Срцето Следење на Временската Прогноза IP67 Водоотпорен се Види со Smartwatch за Android и iOS

MXCHEN Нови S10 Smart Watch Мажите и Жените отчукувањата на Срцето Следење на Временската Прогноза IP67 Водоотпорен

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

Поддршка на софтвер известувања.Ви посакувам среќен живот!.Добредојдовте на нашиот магазин, Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.1 : Целосно погоден за фул контакт, полн екран на допир, без операција во секој агол, чувствителен функционирање, лесен за употреба, голем екран, high-definition резолуцијата, се донесе јасна визуелно искуство, долго време на мирување, големи батерија 350 m Ah, времето на мирување за 30 дена.Модел : S10 plus APP : Wear Health Waterproof оценка : IP 67 Display : 1.0 или погоре, Андроид 4. Можете да го носат кога врне, се мијат рацете и да пливаат, но, не го стави во топла вода и пареа.Тоа е голем дар за семејството и пријателите или за лична употреба. 2 : Масажа потсетник и да се поттикнат, паметен телефон известување : да се Дојде и да ги читате вашите пораки и повици, СМС и апликација за известувања за да се види на екранот веднаш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката