• Новак
Weiman Производи Доо 79 Гас Спектар Почиста - 12 оз (Пакување од 2)

Weiman Производи Доо 79 Гас Спектар Почиста - 12 оз (Пакување од 2)

DEN 491.76
Производот е достапен

Достапност

2 пакет. 2 Одличен Пакет за сите гас низа компоненти, вклучувајќи stovetops, копчиња, капе тави, решетки, гас СКАРА скара решетки и керамика, стакло и метал bakeware.Не абразивни формула ќе не нула или оштетување деликатна спектар површини.Тешки-должност формула содржи моќен спој на средства за чистење и degreasers дека навлезат и олабавување на почвата, што го исчисти брзо и лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката