• Новак
BSN Медицински/Jobst 5974 Делта-Лајт Conformable Fiberglass Фрлија Лента, 4 Ширина, 4 yd. Должина, Виолетова (Пакување од 10)

BSN Медицински/Jobst 5974 Делта-Лајт Conformable Fiberglass Фрлија Лента, 4 Ширина, 4 yd. Должина, Виолетова (Пакување

DEN 5663.04
Производот е достапен

Достапност

4 метри должина.Виолетова. 10 тркалаат по случај.Земја на потекло : Мексико.BSN Медицински/Jobst H20405 Activa Чиста Терапија Порибување, Коленото Висока, Отворете Пети, 15-20 mm HG, Голи, Големина Q, Пар Висок квалитет на медицински производи кои се користат од страна на здравствените услуги во првите клинички settings.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката