• Новак
YYFANGYF Тркала Перење Количка, Собна Услуга Количка Лен Количка Нерѓосувачки Челик Чистење на Автомобил Перење Складирање Количка за на Училиште, Канцеларија, Хотел,

YYFANGYF Тркала Перење Количка, Собна Услуга Количка Лен Количка Нерѓосувачки Челик Чистење на Автомобил Перење

DEN 9939.84
Производот е достапен

Достапност

▶ Карактеристики : нерѓосувачки челик заграда може да биде отстранет кога не е во употреба, заштеда на простор, изработка на перење торба лесно да се носат и продавница, ултра-тивка casters, лесно да се движите, и перат. ▶ Складирање : Книги и детски играчки може да се чуваат; складирање на плакари, спални соби или валкана облека обезбедува екстра удобен простор за складирање и е одлична декорација за складирање. ▶ Материјал : Оксфорд ткаенина + нерѓосувачки челик заграда, нерѓосувачки челик заграда е монтажни дизајн, може да се расклопуваат, кога не е во употреба, ултра-тивка рициново дизајн, складирање торба со предвремените на копче, пренослив и перат. ▶ Мултифункционален : лесен за транспорт, исто така можете да го користите за да ги собереш играчки или други дребулии.Тоа може да се користи за ќебиња, јоргани, облека, крпи, играчки, и да ја задржите вашиот топол дом далеку од хаос. ▶ Применливи места : Тоа може да се користи како хотели, апартмани, домови, болници, центри за рехабилитација, старечки домови, поправните институции, училишта, домови, библиотеки, хуманистичките науки и во општеството, салони за убавина, итн.Колку е вашиот перење ден?Дали сте виделе таква сцена?Валкани алишта расфрлани во собата или наредат на подот?Сите алишта од различни бои и материјали се стави во една кошница?Вие треба перална количка да ги реши сите ваши проблеми.параметар : Име на Производ : Перење Сортирање Cart Material : нерѓосувачки челик + Оксфорд ткаенина bag Furniture структура : заградата structure Style : едноставен style Weight : 6.5 kg Dimensions : (должина x ширина x висина)Боја : сина, brown Function : се користат за транспорт валкана облека, валкани листови, валкани, ќебиња, пешкири, garbage Applicable места : се користи во ВИП соби за гости, хотелски соби, хотели и homestays, слободно clubs Package се Вклучени : Перење сад x1 Tips : Ние само го продаде перење на садови, со исклучок на други украси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката