• Новак
Дизни Hocus Pocus Кригла и Лажица Сет

Дизни Hocus Pocus Кригла и Лажица Сет

DEN 1020.72
Производот е достапен

Достапност

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Светкава cauldron во форма на кригла со висок сјај глазура дека има 12 мл.Доаѓа со координирање извајани "дрвена" на лажица; машина за миење на Садови и микробранова безбедно. "Тоа е само куп на hocus pocus" екран текст на двете страни.Инспириран од Дизни Hocus Pocus.Разбуди проблеми со керамички лажица стилизирана да изгледа како дрво, или само се вари и меур вашиот омилен вештерки пијалак во нашата cauldron во форма на кригла слави магијата на Дизни 1993 филм Hocus Pocus, со светкава заврши и златни букви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката