• Новак
Gateron Аква Zilent V2 Switch Линеарна 62g 67g 5pin SMD RGB mx матични Switch за Механички Тастатура Цијан Сина Colorway (Аква Zilent V2 62g x90)

Gateron Аква Zilent V2 Switch Линеарна 62g 67g 5pin SMD RGB mx матични Switch за Механички Тастатура Цијан Сина

DEN 3088.80
Производот е достапен

Достапност

Воведување на нашиот Бутик за Собирање на Прекинувачи - Аква Zilent.Овие прекинувачи беа дизајнирани со ентузијасти во предвид дека вредноста естетика, tactility, и тишина.Две тежини се нудат : 62g и 67g дното надвор.Боја за појавување на можностите се бескрајни. 62g Аква Zilent прекинувачи функција полесни тон аква сина домување, внимателно се совпаѓа со нашите потпис 62g Zilent V2 матични. 67g Аква Zilent прекинувачи функција потемна тон аква сина домување, внимателно се совпаѓа со нашите потпис 67g Zilent V2 матични.Zilent се префрла во моментов се на менаџирање, quietest и повеќето тактилни MX префрлете се на располагање на пазарот.Тактилни судрат започнува во самиот врв.Воведување на нашиот Бутик за Собирање на Прекинувачи - Аква Zilent Овие прекинувачи беа дизајнирани со ентузијасти во предвид дека вредноста естетика, tactility, и тишина.Две тежини се нудат : 62g и 67g дното надвор.Боја за појавување на можностите се бескрајни. 62g Аква Zilent прекинувачи функција полесни тон аква сина домување, внимателно се совпаѓа со нашите потпис 62g Zilent V2 матични. 67g Аква Zilent прекинувачи функција потемна тон аква сина домување, внимателно се совпаѓа со нашите потпис 67g Zilent V2 матични.Zilent се префрла во моментов се на менаџирање, quietest и повеќето тактилни MX префрлете се на располагање на пазарот.Тактилни судрат започнува во самиот врв.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката