• Новак
Osg Агол Радиус Крајот Мелница, 3/4 Мелничката Кол, Број на Флејта: 5, 1-1/2 Должина на Сечење, TiAlN, VG534 - VG534-7504

Osg Агол Радиус Крајот Мелница, 3/4 Мелничката Кол, Број на Флејта: 5, 1-1/2 Должина на Сечење, TiAlN, VG534 -

DEN 1348.80
Производот е достапен

Достапност

Предмет : Карбид Крајот Мелница.Одделение : Високи Перформанси.Листа Број : VG534. Тип : Променлива Геометрија.Крајот Стил : Агол Радиус.Карбид Крајот Мелница, Одделение Високи Перформанси, Листа Број VG534, Тип Променлива Геометрија, Крајот Стил Агол Радиус, на Крајот Центар за Сечење, Димензија Тип Фракционо Инчи, со Дијаметар од 3/4", месо тело Кол. 3/4", Должината на Намалување 1-1/2", Целокупната Должина 4", Бројот на Флејта 5, Сечење Тип Центар, Сечење на Ветер Десната Рака, Хеликс Агол од 35 Степени, Агол Радиус 0.03, Заврши Ti ALN, Апликација За Јаглероден Челик, Алатка Челик, од Леано Железо, 300 или 400 Серија не ' Рѓосувачки Челик, Ti-Легури и Ni-Alloys Feature : Крај : Центар Cutting Dimension Тип : Фракционо Inch Diameter : 3/4 Shank Кол. : 3/4 Length на Намалување на : 1-1/2 Overall Должина : 4 Number на Флејта : 5 Cutting Тип : Center Cutting на Ветер : Право Hand Helix Агол : 35 Degrees Corner Радиус : 0.03 Крај : Ti ALNApplication : За Јаглероден Челик, Алатка Челик, од Леано Железо, 300 или 400 Серија не ' Рѓосувачки Челик, Ti-Легури и Ni-Alloys WARNING : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката