• Новак
YSYSZYN Навој Фитинзи ПВЦ Цевки Топката Вентил, 20MM 25ММ 32-МИЛИМЕТРИ 40MM 50MM 63MM 75MM 90MM 110MM Црвено Челик се Справи со Топката Вентил Switch, апарати за Четири-Точка Вентил 2 Начин ?

YSYSZYN Навој Фитинзи ПВЦ Цевки Топката Вентил, 20MM 25ММ 32-МИЛИМЕТРИ 40MM 50MM 63MM 75MM 90MM 110MM Црвено Челик

DEN 1612.80
Производот е достапен

Достапност

И издржливи.Топката вентил материјал : еколошки ПВЦ.На нови PVC заштита на животната средина материјали, lead-free, заштита на животната средина и .Челична рачка, не се лизга.Цевка со дијаметар : 20 MM, 25ММ, 32-МИЛИМЕТРИ, 40 MM, 50 MM, 63 MM, 75ММ, 90 MM, 110 MM.Топката вентил карактеристики : задебелување / компресија отпор / отпорност на корозија. 30% подебели од обичните производи, пукнатина корозија, притисок отпор, стареењето на корозија и отпорност на корозија.Вклучува : 1 BUC Црвена Не се лизга се Справи со ПВЦ Топката Вентил(Врска форма : лепило.).Изработени од нерѓосувачки челик име : Унија вентил снабдување топката вентил материјал : пластични Боја Класификација : Бела ПВЦ снабдување 20 MM железо се справи со топката вентил, Бела ПВЦ снабдување 25 MM железо се справи со топката вентил, Бела ПВЦ снабдување 32-МИЛИМЕТРИ железо се справи со топката вентил, Бела ПВЦ снабдување 40 MM железо се справи со топката вентил, Бела ПВЦ снабдување 50 MM железо се справи со топката вентил,Бела ПВЦ снабдување 63 MM железо се справи со топката вентил, Бела ПВЦ снабдување 75 MM железо се Справи со Топката Вентил, Бела ПВЦ Снабдување 90 MM Железо се Справи со Топката Вентил, Бела ПВЦ Снабдување 110 MM Железо се Справи со Топката Вентил Структура : straight-through.Метод на конекција : лепило.Име : ПВЦ снабдување топката вентил Спецификација : 20/25/32 .Материјал : Цврсти ПВЦ Средина : помеѓу -10~45° Инсталација : лепак врска Вклучуваат : 1 BUC Црвена Не се лизга се Справи со ПВЦ Топката Вентил.Инсталацијата е и.

Декларирани спецификации

20/25/32 . Material:
Rigid PVC Environment
Installation is and . :

Комплементите на стоката